top of page

GRUP ŞİRKETLERİ

Evre Grubu 40 yılı aşkın bir süredir müşterilerine kusursuz hizmet sunmaya devam ediyor.
SAVUNMA
 

1975 yılında Dese firmasının kuruluşu ile yabancı firmala temsilciliği ile başlayan savunma alanındaki faaliyetlerimiz, 1979 yılında Evre Müşavir Mühendislik'in kurulması ile devam etmiş, 40 yıllık süreçte 100'ün üzerinde proje tamamlanmıştır.

Grubumuza Mersys Mümessillik firmasının da katılması ile savunma alanındaki temsilciik ve distribütörlük faaliyetleri genişlemiştir.

GAYRİMENKUL GELİŞTİRME

 

1994 yılında Tatköy Turizm ve ardından 1998 yılında ETA Turizm ile grubumuz Türkiye'de turizm sektöründe öncü firmalar arasına girmeyi başarmıştır.

 

Halen Ankara'da golf sahası, kulübü ve bütünleşik lüks villaları ile ilgili proje çalışmaları devam etmektedir. 

Evre Müşavir Mühendislik

Savunma Projelerine Yönelik Mühendislik Danışmanlık

Kuruluşundan itibaren ağırlıklı olarak MSB lığı NATO ENF. Daire Başkanlığı tarafınan yürütülen NATO altyapı projelerinde anahtar teslim esasına göre hizmet vermiş ve halen vermeye de devam etmektedir.

 

Şirketimiz, belirtildiği gibi elektronik, haberleşme, erken uyarı sistemleri ve komuta kontrol sistemleri üzerinde yoğunlaşmasına rağmen özellikle bu ihtiyaçların gerektirdiği  İnşaat projelerini de yapacak şekilde yapılanmıştır.Bu itibarla bu projelere ilişkin karargah binaları ile bunların yol,su,elektrik gibi altyapı ihtiyaçlarının projelendirilmesi hizmetlerini de yapmaktadır.

Dese

Savunma Sanayi Temsilcilik

Dese, 1975 yılında kurulan Evre Grubu'nun ilk şirketidir. Savunma sektöründe Türkiye'de projeleri olan veya olması hedefi olan yabancı firmalara yönelik temsilcilik ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Dünyanın önde gelen savunma sanayi firmalarından bazıları ile çalışmış ve pek çok projeyi başarı ile tamamlamıştır.

Mersys

Savunma ve Haberleşme Alanlarında Temsilcilik ve Distribütörlük

Mersys, Savunma ve Haberleşme sektörlerinde, alanlarında lider olan yabancı firmalarla ortak çalışmalarda bulunmaktadır. Ortak firmalarla birlikte temsilcilik, distribütörlük, pazarlama ve ortak girişim faaliyetleri bulunmaktadır

Parkvilla

Golf Kulubü ve Villalar, Ankara

EVRE Group ve TEPE Grubu'nun ortak girişimi olan Parkvilla, Ankara'da golf kulubü ve villaların da bulunduğu gelişmiş tesisleri yapmak üzere kurulmuştur.

bottom of page