top of page

HAKKIMIZDA

Evre Grubu, 1975 yılında Dese Mümessillik firması ile Elektronik ve Savunma alanlarında önde gelen firmalara temsilcilik yapmak amacıyla faaliyetlerine başladı. 1979 yılında Evre Müşavir Mühendislik'in kurulmasını takiben NATO'nun yürütmekte olduğu Türkiye'nin en önemli savunma ve haberleşme projelerinde elektronik danışmanlık hizmetleri verilmeye başlandı. Bu tarihten beri Evre Grubu savunma ve haberleşme alanında gerek danışmanlık ve proje yönetimi hizmetlerini, bir yandan da sahibi olduğu Mersys firması ile başta Crystal olmak üzere önde gelen firmaların temsilciliği ve dağıtım faaliyetlerini sürdürmektedir.
 
Evre, 1990'lı yılların başında Türkiye'de büyük potansiyel vaadeden Turizm sektörüne yatırım yapan ilk gruplardan biri oldu. Grup, 2 adet tatil köyünü inşa ederek Turizm ve Gayrimenkul Geliştirme birimini kurdu. Evre ayrıca henüz planlama safhasında olan Ankara'da bir gayrimenkul geliştirme projesi için Türkiye'nin önde gelen inşaat firmalarından biri ile ortaklık kurmuş durumdadır.
 
2010'lu yıllara gelindiğinde Evre, elektronik ve haberleşme alanındaki tecrübelerini baz alarak Bilgi Teknolojileri alanına yatırım yaparak, kendi Ar-Ge'si ile geliştirdiği haberleşme sistemlerini Voxporta firması ve LEAPvoX markası altında geliştirip pazarlamaya başladı. 
 
DANIŞMANLIK

 

Savunma, Elektronik ve Haberleşme alanları başta olmak üzere, çoğunluğu yabancı firmalardan oluşan müşterilerimize danışmanlık hizmetleri, proje yönetimi, lokalizasyon ve lojistik desteği ve ihale hazırlırlıkları ve benzeri hizmetlerini sunmaktayız.

TEMSİLCİLİK

 

Savunma, Haberleşme ve Bilgi Teknolojileri alanında Türkiye'de pazarını genişletmek, üst düzey kurumlara ulaşmak veya çevre ülkelerde hizmetlerini yaygınlaştırmak isteyen uluslararası firma ve markaların temsilciliği ve distribütörlüğü hizmetlerini vermekteyiz. Hizmetlerimiz arasında bakım servisleri de yer almaktadır. 

ÜRETİM VE AR-GE

 

Bilgi teknolojileri alanında özellikle Voxporta Teknolojileri firmamız ile Üretim ve Ar-Ge falliyetlerimizi başarıyla sürdürmekteyiz. KOSGEB ve TÜBİTAK desteklerine hak kazanmış Ar-Ge çalışmalarımız ürünleştirilip Türkiye ve dünyada LEAPvoX markası altında pazarlanmaya devam etmektedir.

40 YILI AŞAN TECRÜBE,
GÜVENİLİR ORTAĞINIZ...

bottom of page